wtorek, 31 lipca 2012

Ostatni dzień lipca


 Czy nam się to podoba, czy nie, mamy ostatni dzień lipca. Wakacyjny miesiąc minął strasznie szybko. 
Nie chcę końca sierpnia, dlatego mam nadzieję, że ósmy miesiąc będzie trwał znacznie dłużej.


* na drugim zdjęciu Oliver : )To nic, że polscy siatkarze przegrali dzisiaj z Bułgarami. W niedzielę pokonaliśmy Włochów, a w czwartek wygramy z Argentyną : ) 
6 komentarzy:

 1. Lipiec się skończył !
  a w sierpniu będzie dobrze :PP
  ~Masza:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Też się boję końca sierpnia, boję się i za Ciebie i za mnie, za nas obie i za każdą z osobna. Ale poradzisz sobie, damy radę! Po to jest ten egzamin, żebyś go zdała. Dopóki stres Cię motywuje, jest dobrze. Ale nie pozwól, żeby nad Tobą zapanował. To Ty panujesz nad strachem, stresem i własnym życiem. Pokierujesz nim tak jak Ci się podoba :) Zdasz to, nie dla mnie, dla rodziny, dla szkoły, zdasz to dla siebie, dlatego musisz zapanować nad nerwami. Pomagam Ci, więc wiem, czy rozumiesz materiał, czy nie. Rozumiesz i ogarniasz, umiesz, starasz się. Nie przejmuj się aż tak, olej, będzie dobrze! Głowa do góry! Sporo czasu nam zostało, więc luuuuzik ;*k.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sieeerpień, mój ulubiony miesiąc i wtedy mam urodziny ^^ ładne zdjęcia. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcie jest przepiękne :) Mam takie pytanie czy mogła bym zapożyczyć jedno z Twoich zdjęć i wykorzystać je w poście na moim blogu? Oczywiście będzie podpisane i podlinkowane na Twojego bloga :)

  OdpowiedzUsuń