poniedziałek, 25 czerwca 2012

Poniedziałek Wieczór.Postanowiłam przenieść swój " Projekt Człowiek " do nowej strony, którą znajdziecie na górze, obok strony głównej, pod nagłówkiem " natsUu ! " : ) . Trzeba zrobić tu lekki porządek, więc zaczynam od tego projektu, który staram się w dalszym ciągu kontynuować.
Wczoraj miałam przyjemność posprzedawać trochę biżuterii z modeliny, było strasznie gorąco, ale jakoś wytrzymałam ; ) .

              


Robert Lewandowski - Lubię go. Chociaż, moim piłkarskim idolem jest i będzie Kuba Błaszczykowski
Jednak Lewy, zwany też Bobkiem to wspaniały, inteligentny człowiek. Urodził się 21 sierpnia 1988r w Warszawie. Jego rodzice byli sportowcami. Mama grała w siatkówkę w klubie AZS Warszawa, a tata był judoką i piłkarzem w Hutniku Warszawa. Lewy był zawodnikiem mojej ulubionej drużyny - Lecha Poznań i już w pierwszym jego meczu zdobył bramkę : ) Potem dostał powołanie do reprezentacji. Przed odejściem z Lecha przesłał mi swój autograf, o którym zawsze marzyłam !  : ) W ostatnim czasie mogliśmy go zobaczyć u boku Kubę Błaszczykowskiego i Łukasza Piszczka w Borussi Dortmund, gdzie zdobył Puchar Niemiec. Nawet został wybrany najlepszym piłkarzem Bundesligi 
: ) W 2013 roku bierze ślub, a na weselu ma zaśpiewać jego ulubiony raper - Sokół. Będzie zabawa, nie ma co ! : ) 

* * *

Nie bywam kibicem na czas Euro. Nie jaram się kilkoma piłkarzami, bo wszyscy się jarają. 
Kibicuję polskim piłkarzom odkąd pamiętam. I wiem, że nie odejdę od nich, bo kocham ten sport i tych ludzi. Zawsze chciałam wyprowadzić piłkarzy na murawę. Jako mała dziewczynka marzyłam o trzymaniu za rękę Maćka Żurawskiego, Kuby Błaszczykowskiego, Jerzego Dudka, Sebastiana Mili, czy właśnie Roberta Lewandowskiego. Nie ukrywam, jestem zła na siebie, że nie spełniłam tego marzenia. Trudno, jak nie ja, to może kiedyś wypchnę swoje dziecko, jeśli takie w ogóle będzie. ; pp .
Nie wyszedł mi spacer z piłkarzem, to może wyjdzie mi kiedyś sesja zdjęciowa ze sportowcami ? : > Oby ! : ) I nie musi to być piłkarz. Siatkarze mile widziani ! < 33 : )

* * * 

Niedługo mecze Siatkarzy < 3 !
Szkoda mi dziewczyn, że przegrały z Włoszkami. I tak są super ! : ) 


* * * 


z dedykacją dla Pani De. ; )

5 komentarzy:

 1. pseudo siatkarka zawsze do usług :D każdy marzył kiedyś, żeby wyprowadzić piłkarza na boisko ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Tobie to zawsze jest gorąco, nawet jak naprawdę nie jest :P
  ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. ooo tak, wyprowadzić piłkarza na boisko - bezcenne ;d.
  ale ja to bym chyba wolała trzymać flagę na meczu siatkarskim, tak wiesz, w Spodku ;d

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudownie :]
  Tak.. I usłyszeć to "Bez Ciebie nie idę..." - bezcenne ;D

  Dziękuję za dedykację :*

  D.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jako totalnie asportowa osoba, przyznam bez bicia- nigdy nie marzyłam o tym, żeby wyprowadzić piłkarza. Ale podziwiam ludzi, których pasją jest sport. Jako, że mnie on nie pociąga i jestem zbyt leniwa, ogromnie szanuję osoby angażujące się w sport :)) A wymarzona sesja na pewno kiedyś dojdzie do skutku :) gratuluję jeszcze raz sukcesu z biżuterią ;)) k.

  OdpowiedzUsuń