środa, 20 czerwca 2012

20 czerwca


 Każde dziecko ma swojego idola, którym chciałby zostać, gdy dorośnie.
Dużo jest Robertów Lewandowskich, Bartków Kurków, detektywów, doktorów Housów, ojców Mateuszów, piosenkarek, artystów itd. Natomiast ja nie mogę znieść faktu, że są ludzie, którzy robią wszystko, żeby te marzenia dzieciaków rozpieprzyć na kawałki. Na całym świecie są maluchy, którzy zamiast iść w ślady swoich bohaterów pracują 24 godziny na dobę. Dzieci są wykorzystywane przez swoich rodziców, wujków, ciotki. Nie mają żadnych praw, są niewolnikami we własnych domach.
Ludzie narzekają na swoje życie. Wiem, ja też narzekam. Ale, jeśli tak się przyjrzeć innym problemom, wcale nie mamy tak źle. A może jest szansa pomocy takim dzieciom? 

* * * 

Przynudzanie i świrowanie jarzębiny jest super, co ? .
Tak więc kończę notkę. ; p


4 komentarze:

 1. No cóż .. ja chętnie zajmowałabym się siatkówką ale moi rodzice uważają, że po co takie coś. Jeśli mogę pracować jak 'normalny' człowiek i zarabiać 'normalne' pieniądze.. nie rozumiem ich.
  zazwyczaj rodzice uważają , że marzenia ich dzieci przeminą (czasem tak jest , ale czasem nie) i nie pozwalają im się zajmować m.in. muzyką [...] bo mogą być prawnikiem , nauczycielem lub rolnikiem . [?]

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Niby takie zwykłe zdjęcie, jednak cudowne jak zawsze :)
  A co do tych dzieci to już rozmawiałyśmy... Nie są niczemu winne,ale może właśnie chodzi o to,żeby ludzie mieli trochę pokory.

  Czekam na notkę ze skunksem :D ;**

  OdpowiedzUsuń
 3. Sto procent racji. Więcej dawać, a mniej brać.
  Zacne zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam drugiej osoby tak wrażliwej w odczuwaniu cierpienia innych, bezinteresownej w niesieniu pomocy i chętnej do jej niesienie, i która tak bezkompromisowo lubi dzieci, za to wszystko, za co inni ich nie znoszą : oto moja kochana Nati! Zdjęcie jak zawsze piękne, nie będę kolejny raz pisała, że śliczne kolory i zachwycający kontrast, bo uznasz mnie za nudną ;) mistrz! k.

  OdpowiedzUsuń