poniedziałek, 11 czerwca 2012

Gdańsk !


Bardzo lubię wspominać różne chwile, które zapadły mi głęboko w pamięci. Gdzieś tam, na kartkach w kalendarzu, są one zapisane. Wszystkie! Co do jednej! Ostatnio rozpamiętywałam mój wyjazd do Gdańska w 2011 roku. Doszło do niego dzięki Aguu < 3 . Tak bardzo jej za to dziękuję. Mogłam na własne oczy zobaczyć tych wszystkich siatkarzy, siedzieć na trybunach w Ergo Arenie! : dd Spojrzeć na morze, ludzi, budynki. Porobić zdjęcia, zdobyć autograf od trenera naszych siatkarzy - Andrea Anastasiego. Trwało to zaledwie dwa dni, ale były to jedne z najpiękniejszych dni w moim życiu. Może nasze schronisko młodzieżowe nie wyglądało najlepiej, ale lepsze takie niż żadne : ) . 

Mam nadzieję, że wkrótce znowu tam się znajdę. Gdańsk to naprawdę piękne miasto. 

 
* Zdjęcie zrobione właśnie w tym uroczym mieście, bodajże 9 lipca 2011r. 5 komentarzy:

 1. Gdańsk- piękne miasto, często bywam...
  Hehe... szczególnie hala bardzo ładna.. ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja Ci dam, "biedne zdjecie"?! Piekne zdjecie, bardzo mi sie podoba, szczegolnie tafla wody. Mega kolory, podkrecalas cos? kontrast czy cos? ;))) Nidgy nie bylam w Gdansku :<< ale pojade kiedys!k.

  OdpowiedzUsuń
 3. najlepszy wyjazd w moim życiu! gdyby nie Twoje urodziny nigdy byśmy się tam nie znalazły :):* też często wspominam lipiec 2011... i chcę tam wrócić!

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłam tam wielokrotnie. Najpiękniejsze miasto w Polsce i nie tylko. :)

  OdpowiedzUsuń