środa, 27 czerwca 2012

27 czerwcaNa początek powiem, że dodałam kilka zdjęć do mojego planu "Człowiek Projekt" : ) . Można je komentować! ; p


Tak jak każdy człowiek mam marzenia, które strasznie chciałabym spełnić. I tak jak niektórzy, wiem, że nie wszystkie dojdą do skutku. Jednak wierzę w to, że pojadę na kilka meczy. : ) I nie mówię tu tylko o meczach siatkarskich. Tak bardzo chciałabym obejrzeć na żywo walkę szczypiornistów z klubu Vive Targi Kielce. Jeszcze teraz, gdy dochodzi do nich Karol Bielecki - wzór do naśladowania. Spotkała go wielka tragedia, stracił oko. Nie poddał się. Gra dalej, jest jednym z najlepszych. 
Jednak, na początek muszę wziąć się w garść i naprawić wszystko. Wiem, że są ludzie, którzy potrafią spieprzyć Twoje marzenia i sprawić, że psychika siada. Ja muszę walczyć i pokazać, że ktoś taki się mylił. Nie wiem, czy mi to wyjdzie, bo słabo w siebie wierzę. Jeśli wszystko pójdzie okej, robię kilkudniową imprezę, a potem mam zamiar jeździć na te mecze! : )


Coś " starego " : 
I wcale nie musicie tego czytać : )5 komentarzy:

 1. 1. Nie można wierzyć w marzenia wybiórczo. Wierzysz w ich spełnienie, nawet tych najbardziej absurdalnych, nieracjonalnych i totalnie oderwanych od rzeczywistości. Wiara czyni cuda. Jeżeli nie wierzysz w spełnienie czegoś, jest to równoznaczne z tym, że tak naprawdę nie pragniesz tego wystarczająco mocno. Także uszy do góry i idziemy polować na jednorożce. Wierzę, że kiedyś je znajdę ;))
  2. Ludzie pieprzą psychikę, sprawiają, że czujesz się nikim, że nienawidzisz samego siebie, nie wierzysz we własne możliwości. Są przyczyną załamań, złego samopoczucia. Są tacy ludzie. Dzięki temu mają złudną świadomość wyższości, władzy. Niech mają. Ich życie jest bezwartościowe, więc niech mają te małe radości, które niszczą innych. Musisz jednak pamiętać, że tacy ludzie są od Ciebie daleko, jesteś dla nich nieosiągalna, a zawsze otaczać Cię będą najbliżsi, którzy kochają Cię każdego dnia, o północy, nieważne co zrobisz, co Ci się uda, czego nie dokonasz, co osiągniesz. Będą zawsze wspierać Cię i ochraniać, motywować do walki o niemożliwe, w każdej chwili gotowi by wysłuchać, przytulić i powiedzieć, że wszystko będzie dobrze, nawet jeśli sami w to nie wierzą.
  3. Nie wierzysz w siebie. Ja wierzę w Ciebie za nas dwie.
  ***
  (Pierwsze zdjęcie powędruje niebawem na ekran ajfona)k.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czołg! :D
  No i jeszcze ze mną i z wiadomymi osobami do zoo musisz jechać, zarezerwuj czas między meczami ;**

  OdpowiedzUsuń
 3. ta krowa ma fajne spojrzenie :D
  a co do marzeń to musisz wierzyć , że się spełnią !:p

  OdpowiedzUsuń